MINU TAUST

Olen tänaseks olnud turunduses- ja kommunikatsioonis tegev juba 10 aastat. Vahepeal olen alustanud mitmeid ettevõtteid, koolitaud välja sadu inimesi, kirjutanud paar raamatut ja olnud toeks paljudele toredatele juhtidele. Täna olen kommunikatsioonipartnerina keskendunud ettevõtetele, kes muudavad oma toodete või teenustega maailma paremaks paigaks. ISe olen alati selle maailma ilusse uskunud – ja asjaollu, et inimene saab ise väga palju ära teha, et see maailm oleks piisavalt kena koht, et tahta siin elada, naerada ja toimetada.

2018-2021
  • Lektor ( Sisekaitseakadeemia)
  • Autor ( “MA ei ole hullult lahe ja “Minapildi Restart”)
  • Teadliku mõtteviisi mentor ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud OSHO aktiivsete meditatsioonide juhendaja
  • Koolitaja ( Äripäeva Akadeemia)
  • Programmijuht (Äripäev )

2010-2018

  • Kaasomanik ja turundusjuht ( Rohujuure kohvik ja pagarikoda)
  • Projekti- ja kommunikatsioonijuht ( Harmi mõisakooli projekt)
  • Omanik, turundusjuht ja koolitaja ( Koolituskodu)
  • Teenindusjuht ( Kõue Mõis)

Natuke minu tegemistest?

Alates aastast 2011 olen tegelenud ettevõtluse, kommunikatsiooni, turunduse ja müügiga. Aitasin esimese teenindusjuhina avasda Kõue Mõisa. Pidasin 5 aastat EASi poolt EHE märgisega pärjatus privaatset coachingu maja. Tegelesin 3 aastat Harmi mõisakooliga – olles kogukonna eestvedaja ja kommunikatsioonipartner. Aastal 2015 olin Harjumaa Aasta Haridusesõber Olin ökopoe, pagarikoja ja kohviku kaasomanik ning turundus- ja arendusjuht. Erinevaid meeskondi olen koolitanud tänaseks 10 aastat. Täna olen mitme ettevõtte kommunikatsiooni- ja turunduspartner. Juhtisin Äripäevas konverentsiprogramme ja koolitasin Äripäeva Akadeemias keskastmejuhte.

Minult on uuritud, kas mul on paberiga tõestatav erialane taust. Olen astunud kaks korda ülikooli ja õppinud psühholoogiat ja kommunikatsiooni, aga ma ei lõpetanud neid koole. Miks? Sest tööd oli vaja teha. Täna annan juba ise ülikoolis loenguid – nii vaimse tervise kohta, kui ka turuduse teemadel. Mingil hetkel õppisin juurde väikeettevõtete juhtimist ja turundust ja olen käinud läbi kõikvõimalikud pikemad sertifitseeritud kursused – alustades coachinguga EBSis lõpetades Tallinna Ülikooli aastase psühholoogiaprogrammiga.

SÜda on aga alati kuulunud toitumisele ja kokandusele ning ideele, et just ameteid peaks õppima. Nii täiendasin ühel heal sügisel oma kunagised kokaõpingud toitlustuskorralduse eriala lõpetamisega ( EQF 5).

Mentori teekonnast ja teadliku mõtteviisi õpingutest saad lugeda minu isiklikult kodulehelt www.katisuun.ee . Täna olen vaimse enesejuhtimise teemaliste raamatute autor ja Eesti Sisekaitseakadeemia lektor. Lisaks paljude juhtide mõtteviisi mentor ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud OSHO aktiivsete meditatsioonide juht/ nõustaja.

Olen mitme ettevõtte juhtkonna ja meeskonna vaimse enesejuhtimise konsultant ja  motivatsiooni partner. Tegeleme meeskonna vaimse tervise, eesmärkide, motivatsiooni ja produktiivsusega. Teeme tööd ka negatiivsete kliendikogemuste ja konfliktide lahendamise ja stressi ning emotsioonide juhtimisega. Minu klientideks viimaste aastate jooksul on olnud nii väiksemad kui suuremad ettevõtted ( Apollo grupp OÜ, Orkla Eesti AS, Confido, Myfitness, Fujitsu Estonia AS, Scoro Software, Circle K Eesti AS, Varajase Kaasamise Keskus, Elisa Eesti AS, Icefire OÜ, Euroopa Regionaalarengu Fond,  Tartu Linnavalitus, Eesti Töötukassa jt.)